Odpowiednio dobrane perfumy pobudzają zmysły i wyobraźnię. Są również doskonałym pomysłem na prezent. Jeśli zastanawiasz się, jakie perfumy wybrać by zwrócić zapachem uwagę płci przeciwnej lub zrobić bliskiej osobie niespodziankę, sprawdź przed zakupem czym różnią się poszczególne produkty!

CHANEL COCO MADEMOISELLE WOMAN WODA PERFUMOWANA 100 ML SPRAY

CHANEL COCO MADEMOISELLE WOMAN WODA PERFUMOWANA 100 ML SPRAY

od 335,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Dla kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się

Coco Mademoiselle orientalno - świeża woda perfumowana dla kobiet, która została wykreowana przez Jacquesa Polge'a, wprowadzona do sprzedaży przez dom mody Chanel w roku 2001. Jeden z najniezwyklejszych zapachów. Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn.

Stworzony dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się. Zapach jest całkowicie abstrakcyjny, przyciąga niczym pachnące pralinkami zapachy smakowe. Coco Mademoiselle stworzono z myślą o nowoczesnych mieszkankach wielkich miast, kobietach dobrze wykształconych, inteligentnych, które pragną zwracać na siebie uwagę, jednak nie chcą być postrzegane jednowymiarowo i stereotypowo. Zapach łatwo dostosowuje się do użytkownika.

Przeciwnicy

Chanel Coco Mademoiselle Woman Woda perfumowana 100 ml spray

Chanel Coco Mademoiselle Woman Woda perfumowana 100 ml spray

Rekomendacje

Opinie


comments powered by Disqus